אימוני טי אר אקס TRX

אימוני טי אר אקס TRXבזמן האחרון אימון TRX הוא אימון כושר מאוד פופלארי ורבים נסחפו בשיטת אימון הזו. אז מה כל הסיפור עם אימוני טי אר אקס, ואם כבר להתאמן, אז איפה הכי שווה?
האם גם אתם לא מפסיקים לשמוע מחברים על אימוני טי אר אקס? מה ההתלהבות סביב האימון הזה?
אז ככה, מדובר באימון כיפי מאוד עם מגוון תרגילים גדול, שעושה את העבודה די מהר! יש תרגילים למתחילים, ותרגילים למתקדמים. הכל תלוי ברמה שלכם. מי שמתאמן בצורה סדירה, יכול לראות תוצאות יפות מאוד תוך זמן יחסית קצר.
הרבה אנשים עדיין לא מבינים מה זה אימון TRX, מאיפה הוא הגיע ובמה מדובר ונשארים אובדי עצות. כאן ננסה לעזור לכם להבין יותר על האימון והוא מכיל את כל המידע שצריך לדעת על TRX כמו מידע אודות רצועות טי אר אקס, אימון TRX, תרגילי TRX, מאמנים, קניית רצועות ועוד.
עוד עובדה נחמדה היא שיחסית קל למצוא מאמן או מאמנת שמתמחים באימון טי אר אקס, ביחוד. מי שאוהב להתאמן בחוץ, יכול די בקלות למצוא קבוצת אימון או מאמן אישי באחד הפארקים או בים, ולאלו המעדיפים מקומות ממוזגים, ישנם מספר חדרי כושר וחדרי סטודיו בוטיקים מעולים שמתמחים באימון.
לדעתי חשוב מאוד לבחור את מקום האימון בקפידה רבה. חשוב שיהיה נוח וקל להגיע למקום, חשוב שתהיה אווירה נעימה ומהנה, וכמובן רמת השרות והמקצועיות צריכות להיות בהתאם. עצתי היא, להתחיל להתאמן במקום שיהיה לכם נוח להגיע אליו, ונעים להתאמן בו לאורך זמן.
הכי חשוב, שהאימון קל לקליטה, כיפי, שתמיד משאיר טעם של עוד, וכמעט כל אחד יכול לעשות אותו. אחוז הפציעות בו הוא נמוך מאוד, מהסיבה הפשוטה שעובדים אך ורק נגד משקל הגוף, ולא יותר. בקיצור אימון מומלץ ביותר.


צפיות 294 גולשים