עושים כושר

קורס פילאטיס

קורס פילאטיסהרבה אנשים שהתחילו להתאמן בחוגי פילאטיס התאהבו בבישטה מיוחדת זאת והתחילו ללמוד קורס פילאטיס כדי לקבל הסמכה והפכו בעצמם למדריכי פילאטיס. קל מאוד למצוא קורס פילאטיס באינטרנט ולהתחיל ללמוד את העקרונות של השיטה.
הפילאטיס הומצאה לפני יותר מ-70 שנה, על ידי ממציאה ג’וזף פילאטיס. פילאטיס המציא את השיטה בזמן מלחמת העולם הראשונה כדי למצוא שיטה לטפל ולחזק את הפצועים מאותה מלחמה בתקופת השיקום שלהם.
כל מי שמתחיל ללמוד קורס פילאטיס יבין שיש מספר עקרונות כחלק בלתי נפרד מכל אימון, תרגיל ותנועה ויש לבצען כהלכה ולשמור עליהם במהלכו התקין של האימון. הנשימה היא חלק בלתי נפרד מכל תנועה ותרגיל במהלך האימון. יש לשמור על נשימה נכונה בין תנועה לתנועה ובין התרגילים, זהו ערך עליון בפילאטיס. אם מדברים על קורס פילאטיס יש לדעת שהריכוז הוא גם חלק בלתי נפרד מהשיטה כאשרחשוב להתרכז ולמקד את כל תשומת הלב שלכם לתנועת הגוף בתרגילים. יש הרבה מורים פרטיים לפילאטיס אשר משתתפים בהשתלמויות שונות או קורסים פילאטיס בדרגות שונות.
בפילאטיס יש רצף בין התרגילים וכל תרגיל מועבר לתרגיל הבא. על כל תרגיל להיות מבוצע בשליטה מלאה ודיוק מירבי. הדגש באימון פילאטיס הוא על שרירי הליבה במרכז הגוף, שרירי הבטן ביניהם, הם אחראים על היציבות של כל הגוף.
כל מי שלומד יכול להיות מורה פרטי לפילטיס. כמו שניתן לראות, לפילאטיס יתרונות רבים. קורס פילאטיס אפשר למצוא במגוון רחב של מקומות בארץ. תמיד אפשר לחפש באינטרנט את הקורס הקרוב לביתכם. בהרבה מתחמי אימון גופני וחדרי כושר מעלים תוכניות אימון שבועיות בחדר צדדי בשיטת הפילאטיס וקיימות אף סדנאות מיוחדות לנושא.


צפיות 2,153 גולשים
5/5 - (1 vote)


5/5 - (1 vote)
Exit mobile version